Citroën C3
1.2 PureTech Collection 1e Eigenaar|D-riem vv in 2025|Clima|Cruise|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering
Direct kopen, basisprijs: € 4.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.745,-
LEASEPRIJS: € 78,21 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 949,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Citroën C3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Collection 1e Eigenaar|D-riem vv in 2025|Clima|Cruise|N.A.P|Nieuwe APK bij Aflevering |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 juli 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 91.909 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 78,21 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GP-338-L |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.525 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaallak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- boordcomputer
- Connecting box
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Airco
- Climate Control
- Collection pakket
- Cruise Control
- D-riem recent vervangen
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen voor
- Nationale Auto Pas
- Onderhoud boekjes
- RDW-leges